În această săptămână a avut loc un eveniment de anvergură marca Beauty One, destinat celor mai fideli clienți ai companiei.

Pe lângă energia pozitiva, dorinta de a asimila cat mai multe cunostinte dar si de socializare si chiar legarea unor noi prietenii, Gala Beauty One Esthetic Expert a reprezentat un moment important în evolutia Asociatiei, fiind evenimentul in care s-a lansat oficial site-ul final, primul eveniment acreditat de Asociatie si primul eveniment la care toti participantii au primit puncte DPC.

Astfel, fiecare participantă a primit 10 puncte pentru aderarea în Asociația Cosmetologilor din România, 5 puncte pentru participarea la Gala … Citeste in continuare... “Primul eveniment acreditat al Asociației Cosmetologilor din România – Gala Beauty One Esthetic Expert”