Date/Ora

Beauty One

Categorii

Dr. Christian Jurist – Medical Director of Global Education for Pevonia

Specializat in medicina estetica, cu o vasta experienta in domeniul terapiilor anti-aging. A sustinut numeroase seminarii educationale, conferinte si cursuri de specialitate peste tot in SUA si in lumea intreaga.

Este membru a multe asociatii internationale: Union Internationale de Medicine Esthetique, American Society of Esthetic Medicine, Argentinean Chapter of Esthetic Medicine.

Revine in Romania pentru Beauty Expert Level 5 organizat la Bucuresti unde va sustine un seminar Look & Learn cat si un Workshop destinat inovatiilor in estetica.

Participarea la Look and Learn este gratuita. Pentru a participa la Workshop, trebuie sa intruniti conditiile generale ale programului Beauty Expert:
– Comanda minima de 5000 lei + TVA (4 luni anterior evenimentului) de produse Bruno Vassari, Institute BCN si Pevonia
– Client activ Beauty One
– Absolvirea programului Beauty Expert Level anterior

Pentru informatii adiacente va rugam sa ne contactati la: 0734004244

Prin participarea la seminar veți fi recompensat cu 3 puncte în contul dumneavoastră de pe site-ul Asociației Cosmetologilor.
Punctele se vor acorda DOAR daca va creati cont si deveniti membri pe site.

Participari

Participarea este inchisa pentru acest eveniment.